סינמטק הזמנת כרטיסים בטלפון

רשת בתי הקולנוע סינימטק

רשת סינימטק הוקמה בישראל בשנות השבעים וזאת מתוך הצורך הגובר במקום תרבותי, אשר יהווה ארכיון לתכנים קולנועיים מכל העולם. מטרותיו של הסינמטק המקורי היו לשמר סרטים נדירים, לבצע הקרנות של סרטים אלו, לאפשר מחיר מוזל לסרטים וכמובן במה פתוח לאומנים צעירים וחדשים. כיום בעידן דיגיטלי, בו אפשרות שימור הסרטים הפך לפשוט כל כך, משמעותו של הסינמטק כמקום שהוא ארכיון לסרטים הלכה ופחתה ובמקום זאת הוא משמש אותנו כמרכז תרבותי חשוב. רשת בתי הקולנוע סינימטק מבצע, בשונה מבתי הקולנוע האחרים בארץ, הקרנות מיוחדות של סרטים מכל העולם ומארח את יוצריהם. בנוסף משתף פעולה הסינימטק עם פסטיבלי קולנוע מכל העולם וזאת מידי שנה. הרשת מפעילה כשבעה סניפים עיקריים ברחבי הארץ ועוד מספר סניפים נוספים קטנים בערים נוספות.

סניפי הקולנוע של רשת רב חן וטלפונים דרך מוקד ההזמנות:

שירות לקוחות טלפון 6876* ו- [email protected]

פעילות המוקד הטלפוני בימי חול ושישי בין השעות 10:00-15:00, מענה באמצעות מייל ניתן בכל ימות השבוע בימים א-ה, בשעות פעילות המוקד ניתן לפנות גם בוואטסאפ.

פניות הציבור: [email protected]

הזמנת כרטיסים

רשת הסינמטק מבדלת עצמה מרשתות בתי קולנוע אחרות, בכך שהיא מציגה עצמה כרשת אלטרנטיבית לבתי הקולנוע המסחריים, אשר תציג בפניכם אפשרות הזמנת כרטיסים לסרטים מכל רחבי העולם, שלא תוכלו להיחשף אליהם בשום רשת אחרת. שיטת הזמנת הכרטיסים ברשת הסינמטק מתבצעת על ידי הזמנה מראש בטלפון של הסניפים השונים, או באמצעות האתר של כל סניף. ניתן לרכוש מנוי לסינמטק מסויים וכך להנות ממגוון הקרנות במחירים מוזלים. כמו כן ניתן להזמין כרטיסים לאירועים מיוחדים, מפגשים עם בעלי מקצוע מתחום הקולנוע, חוגי העשרה בקולנוע ופסטיבלים שונים וזאת בהתאם לתקופה. הזמנת הכרטיסים מראש, כמו כן בדיקה מעמיקה באתרי הסניפים, תעזור לכם לשריין לעצמכם מקומות בהקרנות מיוחדות וחד פעמיות וחשוב להתעדכן כל הזמן באתרי הסניפים השונים וזאת כדי לא להפסיד הקרנה חשובה. מחירי הכרטיסים משתנים וזאת בהתאם לאירוע הרלוונטי.

שירות לקוחות

רשת הסינמטק היא רשת שבה כל סניף פועל בצורה עצמאית. זאת הסיבה כי בכל פנייה יש לפנות לסניף הספציפי או באמצעות הטלפון של הסניף או באמצעות עמודת "צור קשר" באתר הסניף. הסניפים יוכלו לסייע לכם בשאלות אודות הקרנות, אירועים מיוחדים, מנויים או כל טענה שהיא. צפייה מהנה!

אולי יעניין אותך גם

סינמטק הזמנת כרטיסים בטלפון
Please select listing to show.