הזמנת כרטיסי מועדון לקוחות חבר

מועדון חבר מיועד אך ורק למשרתי הקבע וגימלאי הצבא. מועדון חבר הוא מוסד ללא כוונת רווח, אשר שם לו כמטרה להעניק את מגוון ההטבות וההנחות למשרתים בקבע וזאת באמצעות שיתוף פעולה פורה עם מגוון חברות מסחריות וגורמים שונים אחרים. הרעיון העומד מאחורי מועדון הלקוחות של חבר, הוא להגדיל את ההכנסה הפנויה אצל חבריו וזאת באמצעות הוזלת כלל ההוצאות של אדם ממוצא, במגוון רחב של תחומים- מזון, דלק, נופש, אלקטרוניקה וחשמל, ילדים ועוד. הניסיון והמקצוענות של המועדון, כמו גם הגודל שלו, מאפשרים לו להשיג לחבריו הטבות בלעדיות וטובות.

הצטרפות למועדון

כדי להצטרף למועדון חבר עליך להיות משרת קבע, או גמלאי צה"ל, או בעל ותק של שנה בשירות קובה בתקן של קבע (בתנאי קבע), או מילואים בתנאי קבע, אלמנות משרתי הקבע והגמלאים. כדי להצטרף למועדון חבר עליך לשלם דמי עמית. כל משרת קבע מחוייב להיות חלק ממועדון חבר, למעט הגמלאים והאלמנות. ההצטרפות למועדון חבר מבוצעות דרך חיל השלישות ביחידה, או באמצעות אתר האינטרנט של המועדון אשר סגור לחברים בלבד.

הטבות

מועדון חבר ידוע בהטבות הייחודיות והאיכותיות שלו. ההטבות מתפרסות על פני כל תחומי החיים לדוגמא, תרבות ופנאי הכוללים הצגות, מופעים, מנויים לתאטרון, מנויים לבתי קולנוע, סדנאות, מנויים לעיתונים ועוד. גם בתחום הספורט ישנן לא מעט הטבות, כמו מנויים לליגת העל בכדורסל ובכדורגל, מנויים לבריכות שחייה, מנויים לבאולינג ועוד. בתחום הנופש והטיולים תמצאו מגוון רחב של בתי מלות וצימרים במחירים מוזלים ברחבי הארץ, טיולים בכל הארץ, כרטיסים לספא ולאטרקציות ועוד. לקוחות מועדון חבר נהנים גם מימי כיף, שמאורגנים במיוחד בשבילם, כמו למשל יום האישה בבתי מלון ברחבי הארץ, מיצה"ל, כיופית, אירועי יום הולדת ל"חבר", פעילויות לגימלאים, מפגשים של פנויים פנויות ועוד. כמו כן גם בתחום הבריאות נהנים חברי חבר מהטבות משמעותיות, לדוגמא בנושא ביטוחי שיניים.

הזמנת כרטיסי אשראי

כרטיס האשראי של חבר מונפק על ידי שתי חברות ראשיות, הראשונה ישרכארט והשנייה של אמריקן אקספרס. כל חבר בחבר יכול לבחור לעצמו איזה כרטיס הוא רוצה להנפיק לעצמו ולבצע זאת באמצעות שירות הלקוחות של אותה חברה. להנפקת כרטיס חבר מטעם ישרכארט או להנפקת כרטיס חבר מטעם אמריקן אקספרס יש להתקשר לטלפון 6272*.

שירות לקוחות

לשאלות בנושא כרטיסי האשראי של חבר, הטבות, עמלות והצעות משתלמות נוספות, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של המועדון באמצעות האתר. האתר פתוח לחברים בלבד.

אולי יעניין אותך גם

הזמנת כרטיסי מועדון לקוחות חבר