מחפרון (בובקט) להשכרה - כלי קטן, שעובד כמו גדול

מחפרון נקרא גם בובקט – זהו כלי יעיל וורסטילי המופעל בתחומים שונים. כמו הטרקטור גם המחפרון מכיל תא נהג, מנוע וגלגלים, אך בניגוד אליו, על הבובקט ישנם כלי עבודה נוספים המותקנים למטרות שונות. הודות למידות הקטנות יחסית של הבובקט, (2.5X4.5 מ' מקסימום) הוא עביר בקלות במקומות צרים או נמוכים.

מה זה מחפרון (בובקט)

תא המפעיל הוא תא סגור עם חלונות זכוכית. בתא מערכת מיזוג אוויר שמגנה על העובד מפני חום, רעש אבק ולכלוך. בתא הבובקט בהגה, דוושת בלם, דוושת גז ובידית הילוכים – כמו ברכב. יתרון המחפרון הוא יכולתו לנוע בכל מקום – בדרכים לא סלולות, במקומות קשים לגישה, מאידך מותר לו לנוע בכבישים – זאת במהירות עד שלושים קילומטר בשעה.

מערכת השליטה של המחפרון פועלת ע"י חיישנים אלקטרונים שמאפשרים דיוק מקסימלי בעבודה. ההיגוי באמצעות 2 ידיות ג'ויסטיק, כל אחת מהן שולטת על כלי עבודה אחר. לכן יכול המפעיל לשלוט באפן מיטבי בכל הכלים של המחפרון, גם אלו שמותקנים מאחור וגם המורכבים בחזית הבובקט. החיישנים האלקטרונים. כיסא המפעיל סובב על צירו מאה שמונים מעלות.

יעה נמצא בקדמת המחפרון – כף עמוקה שמתאימה לביצוע של עבודות קטנות ולהטענת חול או חצץ על משאיות. המפעיל ביעה באמצעות ארבע זרועות הידראוליות.

זרוע תלת מפרקתית מורכבת בחלקו האחורי של כל בובקט. הזרוע מצוידת ביעה אחורי קטנה יותר מהיעה הקדמי. סוגי היעה האחרים מתאימים לעבודות קטנות כמו הכנת תשתיות מים, תקשורת, חשמל, והנחת צינורות ביוב.
כלים אחרים כגון מקדח, וו גרירה, צבת או פטיש עפר, יכולים להחליף את היעה לתפישת חפצים ולדחיסת קרקע. עם וו הגרירה המותקן באחוריו של כל מחפרון ניתן לגרור באמצעותו עגלות של חומרי בנייה, כלי עבודה וכו'.

רב שימושים

  • השימושים הרבים של הבובקט הפכו אותו לפופולארי ביותר בעבודות עפר, בעבודות בנייה ותשתית שונות, מקטנה ועד גדולה.
  • מחפרונים משמשים לעבודות שונות כמו בנייה, שבירת אספלט, הריסות לא גדולות, העברה של חומרי בנייה, חפצים כבדים, אספקת כוח לציוד בנייה, וכיוב'.
  • אם צריך להרים משא כבד ולהעביר ממקום למקום, ניתן להתקין על הזרוע ההידראולית של הבובקט מלגזה שמאפשרת להרים משאות ולהעבירם.
  • ניתן להרכיב על המחפרון מטאטא אוטומטי כדי לפנות פסולת, לנקות דרך, לנקות אתרים מחול ולקבל ניקיון יסודי.
  • באמצעות המחפרון ניתן לבצע עבודות כגון עבודות אספלט, חפירה וחציבה, עבודות תשתית, חפירת מרתפים, יצירת תעלות, הריסה של מבנים וקירות תומכים, ועוד סוגים רבים ושונים.

הלקוחות מרוצים

שנות ניסיון רבות הן הסיבה מדוע חברת א.ו. עבודות עפר היא חברה מובילה בתחום. החברה מספקת שרותים ללקוחות מכל המגזרים, כולל המגזר הפרטי, המגזר הציבורי והתעשייתי.

אולי יעניין אותך גם

מחפרון (בובקט) להשכרה – כלי קטן, שעובד כמו גדול
Please select listing to show.